Krąg Położnych

Szczegóły wydarzenia:

Data wydarzenia

25.11.2023

Godzina

15:00

Miejsce wydarzenia

Centrum Medyczne Mundre Wsparcie

Koszt uczestnictwa

300zł

Zapisz się!

Długo się nie widziałyśmy… Najwyższy czas na jesienne zwolnienie tempa i powrót do dobrych praktyk. Kochane Kobiety, zapraszamy Was na kolejny Krąg Położnych.

Jesień to czas na łagodne wyciszenie i przekierowanie szalejącej, letniej energii na siebie. Dlatego na naszym listopadowym spotkaniu będziemy się szkolić i rozwijać nasze zawodowe kompetencje. Spotkanie zaczniemy od warsztatu z Izą Dembińską!

Ubierzcie się wygodnie, bo będziemy ćwiczyć! W obroty dosłownie i w przenośni weźmiemy nasze miednice. Kiedy położna rusza swoim ciałem, dzieję się zmiany! Dlatego będziemy ruszać, czuć, budować świadomość. Dla siebie, ale też dla kobiet, którymi się opiekujemy. Dobre położnictwo wymaga poznania i zrozumienia ciała, znajomość biomechaniki i potencjału kobiecego organizmu to nasz zawodowy obowiązek!

W drugiej części warsztatu będziemy omawiać techniki wspomagające obrót dziecka. To będzie dawka praktycznej wiedzy, którą będziemy mogły wykorzystać w naszej codziennej praktyce.

Po tej intensywnej części spotkania będzie czas, żeby usiąść wspólnie w kręgu, podzielić się wrażeniami, potrwać w kobiecej energii, powiedzieć co gra nam teraz w sercu. Niezmiennie w towarzystwie ciepłego kakao i pysznego ciasta, w atmosferze otwartości, zrozumienia i wsparcia…

Czekamy na Was!
Kasia & Karolina & Zuzia

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona! Obowiązują zapisy! Jak to zrobić?

  1. Napisz do nas maila.
  2. Odeślemy Ci dane do przelewu.
  3. Wykonaj przelew.
  4. Prześlij nam potwierdzenie przelewu.
  5. Po otrzymaniu potwierdzenia, wpisujemy Cię na listę uczestników.

Pozostałe wydarzenia: