Krąg Położnych

Szczegóły wydarzenia:

Data wydarzenia

01.03.2024

Godzina

17:00

Miejsce wydarzenia

Centrum Medyczne Mundre Wsparcie

Koszt uczestnictwa

100zł

Zapisz się!

Kochane Położne!

Na pierwszym tegorocznym Kręgu Położnych miałyśmy okazje tworzyć mapę celów na nowy rok, rozmawiać o naszych potrzebach, planach, marzeniach… Niejako kontynuując ten temat chcemy zaprosić Was tym razem do udziału w warsztacie o „marzeniach nieosiągalnych”…

Każda z nas ma marzenia, które wydają się nierealne i niemożliwe do realizacji. Często rozmyślanie o tych niemożliwych do osiągnięcia celach odkładamy na bok i nie zajmujemy się nimi, uważając, że skoro są tak odległe, to szkoda w ogóle zaprzątać sobie nimi głowę. Jednak te „marzenia niemożliwe”, mają ogromne znaczenie! Właśnie o nich, o ich roli i potencjale, który mogą w naszym życiu wyzwolić będziemy mówić w trakcie naszego warsztatu. Poprowadzi go Dorota Fryc – położna od wielu lat zajmująca się kształceniem, szkoleniem i wspieraniem położnych w rozwijaniu ich umiejętności i budowaniu zawodowej niezależności.

A po warsztacie tradycyjnie Krąg – czyli spotkanie pełne otwartości i zrozumienia, czas na podzielenie się tym co w nas żywe w atmosferze akceptacji i kobiecego wsparcia.

Bądźcie z nami!
Kasia & Karolina & Zuzia

Uwaga! Obowiązują zapisy! Jak to zrobić?
1. Napisz do nas maila – kontakt@mundrewsparcie.pl
2. Odeślemy Ci dane do przelewu.
3. Wykonaj przelew.
4. Prześlij nam potwierdzenie przelewu.
5. Po otrzymaniu potwierdzenia, wpisujemy Cię na listę uczestników.

Pozostałe wydarzenia: