Wydarzenia

Data: 15.04.2024

W gronie ojców

Czas na pierwsze w Mundrym Wsparciu spotkanie dla ojców! 
Jeśli chciałbyś pogadać o rodzicielstwie z męskiej perspektywy, spotkać się w męskim gronie innych ojców, wymienić się doświadczeniami, poznać innych mężczyzn będących ojcami, to spotkanie jest dla Ciebie!

Szczegóły wydarzenia
Data: 20.04.2024

Kurs pierwszej pomocy niemowlętom i małym dzieciom

Na zajęciach zostanie szeroko omówiona teoria, ale przede wszystkim będziesz miała/miał możliwość zdobycia umiejętności praktycznych w zakresie udzielania pierwszej pomocy dzieciom. W trakcie ćwiczeń na profesjonalnych fantomach noworodka i dziecka przećwiczysz pod okiem profesjonalisty omawiane działania ratunkowe.

Szczegóły wydarzenia
Data: 22.04.2024

USG piersi w Mundrym Wsparciu

W dniach 22.-26. kwietnia będzie możliwość wykonania USG piersi w Mundrym Wsparciu!
To badanie, to jedna z metod profilaktyki raka piersi. Jest nieinwazyjne i bezbolesne, pozwala wykryć w piersi zmiany o wielkości już 3 mm, które mogę nie być wyczuwalne w badaniu palpacyjnym!  Właśnie dlatego regularne wykonywanie USG piersi jest takie ważne!

Szczegóły wydarzenia
Data: 23.04.2024

Kurs porodu w głębokim relaksie

Kurs to 2 spotkania trwające 2,5 godziny, w trakcie których zapoznamy Cię m.in. z fizjologią porodu, wpływem emocji i stresu na przebieg ciąży i porodu, a także technikami relaksacyjnymi, ćwiczeniami oddechowymi oraz afirmacjami, które pomogą Ci w okresie okołoporodowym.

Szczegóły wydarzenia

Wcześniejsze wydarzenia: